SSW Wijkwerk kwaliteitslabel
Stichting Netwerk: Verbindt, Versterkt, Voorkomt

Peuterspeelscholen

Stichting Netwerk heeft een aparte website ingericht voor informatie over de 14 peuterspeelscholen in Hoorn: www.peuterspeelscholenhoorn.nl

Dribbel Kreek

Meetketting 1-3
1689 XD Zwaag

T. 0229-855767
E. dribbelkreek@netwerkhoorn.nl
Meer informatie

Dribbel Vierhoek

Lage Hoek 71
1689 CP Zwaag

T. 0229-262311
E. dribbelvierhoek@netwerkhoorn.nl
Meer informatie

Jules Verne

Orionstraat 137
1622 BR Hoorn

T. 0229-298045
E. julesverne@netwerkhoorn.nl
Meer informatie

De Kersentuin, locatie Brederodegracht

Brederodegracht 1a
1628 LZ Hoorn

T. 0229-234441
E. ktbrederodegracht@netwerkhoorn.nl
Meer informatie

De Kersentuin, locatie Ceder

Ceder 1
1628 ME Hoorn

T. 0229-317047
E. ktceder@netwerkhoorn.nl
Meer informatie

De Kersentuin, locatie Volkerakweg

Volkerakweg 1
1628 XH Hoorn

T. 0229-260578
E. ktvolkerakweg@netwerkhoorn.nl
Meer informatie

De Kleine Waal

Grote Beer 3
1622 ES Hoorn

T. 0229-280941
E. kleinewaal@netwerkhoorn.nl
Meer informatie

De Peutertuin, locatie KlimOp

Akkerwinde 74
1689 NW Zwaag

T. 0229-272385
E. ptklimop@netwerkhoorn.nl
Meer informatie

De Peutertuin, locatie Rank

De Opgang 3
1689 KZ Zwaag

T. 0229-248995
E. ptrank@netwerkhoorn.nl
Meer informatie

De Poort, op antroposofische grondslag

Nachtegaal 146
1628 DJ Hoorn

T. 0229-212342
E. poort@netwerkhoorn.nl
Meer informatie

Risdam

De Huesmolen 59a
1625 HZ Hoorn

T. 0229-231946
E. speelschoolrisdam@netwerkhoorn.nl
Meer informatie

De Kersentuin

Nachtegaal 144
1628 DJ Hoorn

T. 0229-235768
E. ktwereldwijzer@netwerkhoorn.nl
Meer informatie

Peuterspeelschool De Zaagtandjes

Sint Eloystraat 106
1624 VW Hoorn

T. 0229-855701
E. zaagtandjes@netwerkhoorn.nl
Meer informatie

De Zwaaghalsjes

Pastoor Nuijenstraat 1
1689 GM Zwaag

T. 0229-237447
E. zwaaghalsjes@netwerkhoorn.nl
Meer informatie