Corona maatregelen
Stichting Netwerk: Verbindt, versterkt, voorkomt

Wijkcentra tot 19 november gesloten

04-11-2020

Wegens de aangescherpte coronamaatregelen die dinsdag 3 november jl. zijn afgekondigd zijn onze wijkcentra helaas gesloten vanaf woensdag 4 november 22:00 uur tot en met woensdag 18 november 2020. 

Dit betekent dat de activiteiten in onze wijkcentra en in Manifesto door overmacht de komende twee weken niet door kunnen gaan. Wat wél doorgaat zijn de kinder- en jongerenwerkactiviteiten. Deze vallen onder jeugdverenigingen en/of scouting. Echter geldt hier wel dat het om besloten activiteiten (vaste begin- en eindtijd) gaat en geen inloopactiviteiten.

Heb je vragen over de activiteiten of wil je gewoon even een praatje maken met een sociaal werker? Neem dan op werkdagen tussen 10.00 en 14.00 uur telefonisch contact op met het betreffende wijkcentrum.

Kijk hier voor de huidige stand van zaken